Welcome to Multicom Lab
Καλωσορίσατε στο Multicom
 

Το Εργαστήριο Multicom (Multimedia Communications) ανήκει στο Τμήμα Ηλεκτρονικής του ΤΕΙ Πειραιά. Το Multicom υποστηρίζει την διδασκαλία μαθημάτων και την έρευνα και ανάπτυξη σε επιστημονικά πεδία όπως

  • Στοχαστικά Σήματα & Συστήματα
  • Συστήματα Τηλεπικοινωνιών
  • Συμπίεση Πληροφορίας και Κωδικοποίηση για Έλεγχο Σφαλμάτων
  • Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας και Ψηφιακή Μετάδοση Βίντεο
  • Επικοινωνίες Πολυμέσων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

1/2/2016

ΣΤΟΧΑΣΤΙΚΑ ΣΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η Διοίκηση του Α.Ε.Ι. Πειραιά Τ.Τ. σας ενημερώνει ότι, την Τρίτη 02/02/2016, δεν θα διεξαχθούν οι προγραμματισμένες εξετάσεις από τις 10:00 π.μ. έως τις 17:00 μ.μ., λόγω της προγραμματισμένης στάσης εργασίας στα μέσα μαζικής μεταφοράς.

Σύμφωνα με την παραπάνω απόφαση της Διοίκησης, η προγραμματισμένη για τις 11:30 π.μ. της Τρίτης 2/2 εξέταση του μαθήματος των Στοχαστικών Σημάτων και Συστημάτων δεν θα διεξαχθεί.

14/1/2016

ΣΤΟΧΑΣΤΙΚΑ ΣΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Μαθήματα Θεωρίας

Τρίτη 19/1, 15:00 – 17:00 (Έκτακτο)

Πέμπτη 21/1, 13:00 -15:00 (Τελευταίο)

Γραπτή Εξέταση Τελικού Project Εργαστηρίου

Τρίτη 19/1, 17:30 – 18:30

14/1/2016

ΣΥΜΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Μαθήματα Θεωρίας

Παρασκευή 15/1, 11:00 -13:00 (Έκτακτο)

Τρίτη 19/1, 11:00 – 13:00 (Τελευταίο)

Γραπτή Εξέταση Τελικού Project Εργαστηρίου

Τρίτη 19/1, 19:00 – 20:00

11/1/2016

ΣΤΟΧΑΣΤΙΚΑ ΣΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Διαβάστε την ανακοίνωση για να ενημερωθείτε σχετικά με την παράδοση/παρουσίαση του project.

10/1/2016

ΣΥΜΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Διαβάστε την ανακοίνωση για να ενημερωθείτε σχετικά με την παράδοση/παρουσίαση του project.

18/12/2015

ΣΤΟΧΑΣΤΙΚΑ ΣΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

ΘΕΩΡΙΑ

Την Τρίτη 22/12 στις 15:00-17:00 σε αίθουσα του ισογείου του κτιρίου Ζ θα γίνει έκτακτο μάθημα θεωρίας.

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ

Την Τρίτη 22/12 στα εργαστηριακά τμήματα 13:00-15:00, 17:00-19:00 και 19:00-21:00 θα συζητηθούν ερωτήσεις σχετικά με το Project που έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του μαθήματος. Οι φοιτητές των άλλων τμημάτων να προσέλθουν σε ένα από αυτά τα τμήματα. Η παρουσία συνιστάται αλλά δεν είναι υποχρεωτική.

26/10/2015

Ανακοίνωση

Στοχαστικά Σήματα και Συστήματα - Εργαστήριο

Συμπίεση και Κωδικοποίηση Δεδομένων - Εργαστήριο

Σύμφωνα με την παρακάτω απόφαση της Διοίκησης

"Η Διοίκηση του Α.Ε.Ι. Πειραιά Τ.Τ. σας ενημερώνει ότι, την Τρίτη 27/10/2015 θα διακοπεί η εκπαιδευτική διαδικασία, από τις 12:00 μ.μ. έως τη λήξη των μαθημάτων, για τον εορτασμό της Εθνικής Επετείου της 28ης Οκτωβρίου η οποία θα πραγματοποιηθεί στο Συνεδριακό Κέντρο".

τα εργαστηριακά μαθήματα της Τρίτης 27/10 δεν θα γίνουν.

9/10/2015

ΣΤΟΧΑΣΤΙΚΑ ΣΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

Τα πρώτα εργαστηρικά μαθήματα θα γίνουν την Τρίτη 13/10 και την Τετάρτη 14/10. Αλλαγές τμημάτων γίνονται μόνο αμοιβαία, δηλαδή αν το ζητήσουν δύο ενδιαφερόμενοι φοιτητές. Οποιοδήποτε άλλο αίτημα θα γίνεται στο τμήμα που έχετε εγγραφεί.

Tρίτη 19:00-21:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 42102 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΚΩΝ 9
2 44506 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΙΛ 7
3 42824 ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕ 7
4 42991 ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝ 7
5 42562 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΡ 8
6 42106 ΓΚΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗ 9
7 39165 ΓΚΕΛΟΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝ ΛΕΚ 13
8 44316 ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΥ 5
9 39652 ΔΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣ 13
10 42686 ΚΑΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑ 9
11 40295 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΙΩΑ 11
12 43394 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΤ 7
13 44324 ΚΕΒΑΝΙ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΝΤΑ 5
14 40873 ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩ 11
15 41003 ΛΙΑΤΗΡΗΣ ΟΜΗΡΟΣ ΑΝΤ 8
16 43047 ΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕ 7
17 40591 ΜΠΑΛΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑ 8
18 43393 ΜΠΕΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜ 7
19 44320 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΤΑ 5
20 43412 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚ 7
21 44012 ΤΣΙΤΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΙΧ 5

Τρίτη 17:00-19:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 39405 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩ 11
2 40866 ΑΤΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΥ 11
3 43381 ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑ 7
4 43153 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΙΚ 7
5 40288 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΑ 11
6 42091 ΙΓΝΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑ 9
7 44025 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΕΚ 5
8 40524 ΛΑΝΑΪ ΛΟΡΕΝΤΣ ΧΑΤ 11
9 44381 ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚ 5
10 43147 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΙΚ 7
11 44051 ΜΑΡΣΙΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΕ 5
12 43248 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ 7
13 44033 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤ 5
14 40601 ΠΕΡΝΑΡΑ ΡΕΝΑΤΟ ΧΡΗ 11
15 41232 ΠΛΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ 11
16 42829 ΡΕΣΣΟΣ ΘΩΜΑΣ ΔΗΜ 7
17 42564 ΤΕΡΖΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΙΩΑ 9
18 43407 ΤΖΙΤΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕ 5
19 43474 ΤΡΙΠΟΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΓ 7
20 41241 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΕ 12
21 44167 ΨΥΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΥ 7

Τρίτη 15:00-17:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 44394 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΝΤ 5
2 42090 ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣ 9
3 40945 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ-ΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ 11
4 41640 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΙ 9
5 43390 ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧ 7
6 42138 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤ 9
7 44385 ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩ 5
8 41642 ΚΥΡΚΟ ΧΡΗΣΤΟ ΑΝΤ 9
9 42573 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΡ 9
10 42825 ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑ 7
11 33813 ΜΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑ 21
12 44163 ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧ 5
13 43160 ΜΠΟΥΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑ 7
14 41657 ΝΟΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜ 9
15 42083 ΠΑΡΑΙ ΡΑΙΝΕΡ ΛΑΖ 9
16 42337 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑ 9
17 28321 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΕΝ 23
18 44054 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑ 5
19 44392 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΥ 7
20 44453 ΧΑΜΑΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩ 5

Τρίτη 13:00-15:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 42570 ΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟ 9
2 44876 ΑΓΚΟ ΤΕΡΕΝΤΣ ΑΛΜ 5
3 30164 ΒΑΤΟΥΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚ 22
4 42096 ΖΩΡΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ 9
5 44882 ΚΑΛΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩ 7
6 40410 ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΘΗ ΔΗΜ 11
7 39832 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΝΙΚ 13
8 40411 ΚΑΡΑΧΟΝΤΖΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩ 11
9 40862 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑ 11
10 40409 ΚΟΚΑ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΝΔ 10
11 42086 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥ 9
12 40861 ΚΥΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΙΩΑ 11
13 44145 ΚΩΤΣΑ ΘΩΜΑΣ ΕΝΤ 5
14 38412 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩ 13
15 40856 ΝΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥ 11
16 44015 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑ 5
17 44029 ΠΙΛΙΑΓΚΙΝΑ ΙΟΥΛΙΑ ΟΛΕ 5
18 44325 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΣ 5
19 41239 ΣΤΑΜΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝ 11
20 40680 ΤΖΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗ 11
21 39222 ΨΑΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑ 12

Τετάρτη 13:00-15:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 43048 ΒΛΥΣΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑ 5
2 44043 ΕΡΣΙ ΜΕΡΚΑΙ ΣΟΚ 5
3 42124 ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝ 9
4 44047 ΚΑΝΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥ 5
5 44148 ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜ 5
6 41651 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩ 9
7 44050 ΚΑΣΑΠΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣ 5
8 41492 ΚΟΛΛΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩ 11
9 42144 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩ 8
10 42895 ΜΕΜΕΤ ΜΟΥΡΑΤ ΑΡΗ 7

Τετάρτη 15:00-17:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 44032 ΑΛΕΥΡΟΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝ 5
2 42099 ΚΑΡΓΑΣ ΝΙΚΟΣ ΓΙΩ 9
3 44045 ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚ 5
4 40593 ΛΑΖΑΡΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝ 11
5 44036 ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚ 5
6 38420 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩ 13
7 44021 ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩ 5
8 42559 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΤΥ 9
9 44164 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩ 5
10 44046 ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ 5

Τετάρτη 17:00-19:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 44326 ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚ 5
2 44022 ΒΙΔΑΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΥΑ 5
3 44144 ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣ 5
4 42777 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝ 7
5 42650 ΚΑΨΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΟ 9
6 43056 ΚΟΡΟΜΠΙΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΙ 7
7 44870 ΚΥΠΡΙΣΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟ 7
8 42894 ΛΙΑΤΗΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΗΜ 7
9 44445 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜ 5
10 39698 ΜΠΑΣΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΩ 12


 

9/10/2015

ΣΥΜΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

 

Τα πρώτα εργαστηρικά μαθήματα θα γίνουν την Πέμπτη 15/10. Αλλαγές τμημάτων γίνονται μόνο αμοιβαία, δηλαδή αν το ζητήσουν δύο ενδιαφερόμενοι φοιτητές. Οποιοδήποτε άλλο αίτημα θα γίνεται στο τμήμα που έχετε εγγραφεί

Τρίτη 15:00-17:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 40846 ΑΖΖΑΜ ΗΛΙΑΣ ΖΟΖ 12
2 42087 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥ 9
3 39169 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝ 11
4 42115 ΖΙΑΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΑΝ 9
5 42132 ΘΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΑΧ 9
6 42518 ΚΟΥΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑ 9
7 39630 ΚΩΝΣΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΡΑ 13
8 42147 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΦΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩ 9
9 40524 ΛΑΝΑΪ ΛΟΡΕΝΤΣ ΧΑΤ 11
10 42825 ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑ 7
11 39477 ΜΑΝΔΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩ 13
12 38582 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΑΡΗΣ ΑΓΓ 12
13 38412 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩ 13
14 43577 ΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΡ 7
15 42095 ΝΤΟΓΙΑ ΓΚΕΡΤΙΑΝ ΠΙΕ 9
16 39696 ΣΤΑΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓ 13
17 43651 ΣΤΑΝΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑ 9

Πέμπτη 15:00-17:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 40523 ΑΛΑΓΚΙΟΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥ 11
2 40532 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ 11
3 40861 ΚΥΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΙΩΑ 11
4 42772 ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟ 7
5 38304 ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΉ ΣΤΈ 14
6 42105 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝ 9
7 41657 ΝΟΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜ 9
8 39474 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤ 12
9 36975 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜ 14
10 41232 ΠΛΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ 11
11 39623 ΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΗ 12
12 41239 ΣΤΑΜΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝ 11
13 42775 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩ 7
14 40680 ΤΖΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗ 11
15 43050 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΡ 7
16 43406 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΑ 7

Πέμπτη 17:00-19:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 40866 ΑΤΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΥ 11
2 39024 ΒΡΟΝΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΙΧ 12
3 42135 ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΣ 9
4 40288 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΑ 11
5 42777 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝ 7
6 42324 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΥΑ 7
7 42894 ΛΙΑΤΗΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΗΜ 7
8 42144 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩ 8
9 42893 ΜΟΥΡΤΖΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΑΡ 7
10 40299 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩ 10
11 42326 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΩΝ 9
12 38415 ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΔΥ 15
13 43053 ΡΟΒΑΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ 7
14 39649 ΤΖΙΝΣΚΙ ΣΒΕΤΟΣΛΑΒ ΠΛΑ 12
15 41272 ΧΑΡΙΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜ 11
16 41661 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤ 9

Πέμπτη 11:00-13:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 43410 ΑΤΖΑΜΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑ 7
2 30164 ΒΑΤΟΥΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚ 22
3 42826 ΓΚΑΝΤΖΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗ 7
4 43162 ΚΑΛΜΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩ 7
5 42125 ΚΟΝΔΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤ 9
6 43059 ΜΑΚΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΟ 7
7 42329 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΜ 7
8 33813 ΜΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑ 21
9 43249 ΝΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝ 7
10 40856 ΝΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥ 11
11 43391 ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΝ 7
12 41276 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΙΩΑ 11
13 37980 ΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜ 14
14 34942 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΘΑ 18
15 37865 ΤΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤ 20
16 42569 ΤΣΟΥΜΠΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩ 9


 

6/10/2015

ΣΥΜΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

Τα μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου αρχίζουν την Τετάρτη 7/10. Επομένως, το πρώτο μάθημα θεωρίας θα γίνει την Τρίτη 13/10 και τα πρώτα εργαστηρικά μαθήματα θα γίνουν την Πέμπτη 15/10 στα αντίστοιχα τμήματα.

Οι εγγραφές στα εργαστηριακά τμήματα θα αρχίσουν την

Τετάρτη 7/10 στις 12:30

και θα γίνουν ηλεκτρονικά στη διεύθυνση

http://www.electronics.teipir.gr/eggrafes/loginstud.php

 

 

6/10/2015

ΣΤΟΧΑΣΤΙΚΑ ΣΗΜΑΤΑ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

Τα μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου αρχίζουν την Τετάρτη 7/10. Επομένως, το πρώτο μάθημα θεωρίας θα γίνει την Πέμπτη 8/10 και τα πρώτα εργαστηρικά μαθήματα θα γίνουν την Τρίτη 13/10 και την Τετάρτη 14/10 στα αντίστοιχα τμήματα.

Οι εγγραφές στα εργαστηριακά τμήματα θα αρχίσουν την

Τετάρτη 7/10 στις 12:00

και θα γίνουν ηλεκτρονικά στη διεύθυνση

http://www.electronics.teipir.gr/eggrafes/loginstud.php

 

 

5/10/2015

ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

ΣΤΟΧΑΣΤΙΚΑ ΣΗΜΑΤΑ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

ΣΥΜΠΙΕΣΗ & ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΩΡΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Όποιος έχει απορίες σχετικά με τη βαθμολόγηση του γραπτού του, μπορεί να περάσει από το γραφείο μου την

Πέμπτη, 8/10/2015, 11:00-12:30

 

1/7/2014

ΣΤΟΧΑΣΤΙΚΑ ΣΗΜΑΤΑ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

ΣΥΜΠΙΕΣΗ & ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

ΕΠΑΡΚΗΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ

Ο βαθμός 0 σημαίνει ότι η παρακολούθηση του εργαστηρίου ήταν ανεπαρκής.

Όπως έχουμε ενημερώσει από την αρχή του εξαμήνου θεωρούμε ότι ένας φοιτητής έχει παρακολουθήσει επαρκώς το εργαστήριο αν ικανοποιεί και τις 3 παρακάτω απαιτήσεις:
α) Παρακολούθηση των εργαστηριακών μαθημάτων σε ποσοστό >= 80%.
β) Παράδοση και των δύο projects.
γ) Βαθμολόγηση στην τελική εξέταση με βαθμό μεγαλύτερο ή ίσο του 3.

Αν έστω και μια από τις παραπάνω απαιτήσεις δεν ικανοποιείται η παρακολούθηση χαρακτηρίζεται ανεπαρκής και ο φοιτητής παίρνει συμβολικά βαθμό 0.

 

 
ΖΖ