Welcome to Multicom Lab
Καλωσορίσατε στο Multicom
 

Το Εργαστήριο Multicom (Multimedia Communications) ανήκει στο Τμήμα Ηλεκτρονικής του ΤΕΙ Πειραιά. Το Multicom υποστηρίζει την διδασκαλία μαθημάτων και την έρευνα και ανάπτυξη σε επιστημονικά πεδία όπως

  • Στοχαστικά Σήματα & Συστήματα
  • Συστήματα Τηλεπικοινωνιών
  • Συμπίεση Πληροφορίας και Κωδικοποίηση για Έλεγχο Σφαλμάτων
  • Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας και Ψηφιακή Μετάδοση Βίντεο
  • Επικοινωνίες Πολυμέσων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

14/10/2014

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ

ΣΥΜΠΙΕΣΗ & ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

Λόγω του μεγάλου αριθμού των φοιτητών της λίστας αναμονής που μεταφέρθηκαν στο Τμήμα της Πέμπτης 17-19, δημιουργήθηκε νέο τμήμα την Πέμπτη 13-15. Στο τμήμα αυτό έχουν μεταφερθεί όλοι οι φοιτητές που βρίσκονται σε εξάμηνο μεγαλύτερο ή ίσο του 14ου. Στο τμήμα αυτό θα δοθεί βαρύτητα στα 2 projects. Αν κάποιος φοιτητής έχει κάποιο πρόβλημα με την αλλαγή αυτή, μπορεί να επιστρέψει στο αρχικό τμήμα της προηγούμενης ανακοίνωσης της 10/10/2014. Οποιεσδήποτε ερωτήσεις θα απαντηθούν την Πέμπτη 16/10 στο εργαστήριο.

Πέμπτη 11:00-13:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 41647 ΒΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑ 5
2 41650 ΚΑΡΙΩΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΥ 7
3 41654 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙ 7
4 42098 ΜΑΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟ 7
5 42104 ΜΠΙΛΛΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΤ 7
6 40290 ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΒΑΤΙΣΤΑΣ ΔΗΜ 7
7 42110 ΡΑΪΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝ 7
8 42121 ΣΙΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΙΑΚ 7
9 40286 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩ 9
10 39862 ΒΟΥΝΑΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΔ 9
11 41425 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟ 9
12 41001 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΙΩΑ 9
13 40527 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑ 9
14 41359 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ ΚΩΝ 9
15 41358 ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΗΛΙ 9
16 39699 ΒΕΡΟΥΚΗΣ-ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥ 10
17 39653 ΜΙΚΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟ 10
18 37543 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝ 13
 
Πέμπτη 15:00-17:00
Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 41648 ΓΟΥΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡ 7
2 42107 ΔΡΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΒΑΣ 7
3 42115 ΖΙΑΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΑΝ 7
4 42344 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΖΩΗΣ ΕΛΕ 7
5 41649 ΚΑΡΑΝΤΖΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΗΛ 7
6 41656 ΜΠΟΣΙΩΛΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΣΤΕ 7
7 42331 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΡΗ 7
8 42146 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩ 7
9 40869 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΙΚ 9
10 40408 ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩ 9
11 41240 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΚ 9
12 40847 ΜΠΑΙΜΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝ 9
13 40596 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΣ 9
14 40519 ΠΙΠΕΡΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩ 9
15 40522 ΤΣΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑ 9
16 39226 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜ 11
  Πέμπτη 17:00-19:00
Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 42112 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΓΕΩ 7
2 41638 ΓΚΙΟΚΑ ΑΟΥΡΕΛ ΖΕΦ 7
3 42560 ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩ 7
4 43651 ΣΤΑΝΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑ 7
5 40846 ΑΖΖΑΜ ΗΛΙΑΣ ΖΟΖ 9
6 41485 ΒΡΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΤ 9
7 40294 ΖΑΓΟΡΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΡ 9
8 40676 ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔ 9
9 41519 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΙΩΑ 9
10 40531 ΠΑΤΡΩΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΡ 9
11 41357 ΠΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑ 9
12 40860 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΤ 9
13 38582 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΑΡΗΣ ΑΓΓ 10
14 39215 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟ 11
15 39023 ΛΥΠΗΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΩΜ 11
16 38680 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΦΩΤ 12
17 38236 ΘΕΜΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ ΧΡΗ 13
18 38604 ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜ 13
Πέμπτη 13.00-15.00 (Παλαιοί, σε εξάμηνο >= 14)
Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 38654 ΖΕΡΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ 14
2 37549 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΧ 14
3 37218 ΜΕΣΤΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ 14
4 36792 ΒΑΡΑΜΠΟΥΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΕΩ 14
5 36892 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜ 14
6 37226 ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΗ 15
7 36884 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟ 15
8 36025 ΜΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩ 15
9 36215 ΚΟΚΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑ 17
10 35605 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚ 17
11 35722 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΚΑΜΙΩΤΗΣ ΗΛΙ 18
12 31797 ΒΑΡΤΑΝΙΑΝ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΥΣ 20
13 32196 ΣΥΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝ 20
14 33813 ΜΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑ 20
15 30558 ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ 24
16 28188 ΦΟΡΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜ 26
10/10/2014

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ

ΣΥΜΠΙΕΣΗ & ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Τα εργαστηριακά μαθήματα θα αρχίσουν την Πέμπτη 16/10.

Πέμπτη 11:00-13:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 40286 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩ 9
2 41647 ΒΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑ 5
3 39699 ΒΕΡΟΥΚΗΣ-ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥ 10
4 39862 ΒΟΥΝΑΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΔ 9
5 41425 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟ 9
6 41650 ΚΑΡΙΩΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΥ 7
7 41654 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙ 7
8 41001 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΙΩΑ 9
9 36025 ΜΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩ 15
10 42098 ΜΑΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟ 7
11 37543 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝ 13
12 39653 ΜΙΚΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟ 10
13 33813 ΜΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑ 20
14 42104 ΜΠΙΛΛΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΤ 7
15 40527 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑ 9
16 41359 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ ΚΩΝ 9
17 40290 ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΒΑΤΙΣΤΑΣ ΔΗΜ 7
18 42110 ΡΑΪΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝ 7
19 42121 ΣΙΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΙΑΚ 7
20 41358 ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΗΛΙ 9

Πέμπτη 15:00-17:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 35722 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΚΑΜΙΩΤΗΣ ΗΛΙ 18
2 39226 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜ 11
3 36792 ΒΑΡΑΜΠΟΥΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΕΩ 14
4 41648 ΓΟΥΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡ 7
5 42107 ΔΡΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΒΑΣ 7
6 42115 ΖΙΑΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΑΝ 7
7 42344 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΖΩΗΣ ΕΛΕ 7
8 41649 ΚΑΡΑΝΤΖΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΗΛ 7
9 40869 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΙΚ 9
10 40408 ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩ 9
11 41240 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΚ 9
12 40847 ΜΠΑΙΜΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝ 9
13 41656 ΜΠΟΣΙΩΛΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΣΤΕ 7
14 40596 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΣ 9
15 42331 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΡΗ 7
16 40519 ΠΙΠΕΡΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩ 9
17 42146 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩ 7
18 36892 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜ 14
19 40522 ΤΣΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑ 9
20 35605 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚ 17

Πέμπτη 17:00-19:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 40846 ΑΖΖΑΜ ΗΛΙΑΣ ΖΟΖ 9
2 39215 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟ 11
3 31797 ΒΑΡΤΑΝΙΑΝ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΥΣ 20
4 42112 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΓΕΩ 7
5 41485 ΒΡΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΤ 9
6 41638 ΓΚΙΟΚΑ ΑΟΥΡΕΛ ΖΕΦ 7
7 40294 ΖΑΓΟΡΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΡ 9
8 38654 ΖΕΡΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ 14
9 37226 ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΗ 15
10 38236 ΘΕΜΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ ΧΡΗ 13
11 36215 ΚΟΚΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑ 17
12 37549 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΧ 14
13 39023 ΛΥΠΗΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΩΜ 11
14 40676 ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔ 9
15 41519 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΙΩΑ 9
16 30558 ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ 24
17 38582 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΑΡΗΣ ΑΓΓ 10
18 37218 ΜΕΣΤΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ 14
19 36884 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟ 15
20 40531 ΠΑΤΡΩΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΡ 9
21 41357 ΠΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑ 9
22 42560 ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩ 7
23 38604 ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜ 13
24 43651 ΣΤΑΝΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑ 7
25 32196 ΣΥΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝ 20
26 28188 ΦΟΡΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜ 26
27 38680 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΦΩΤ 12

 

10/10/2014

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ

ΣΤΟΧΑΣΤΙΚΑ ΣΗΜΑΤΑ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

Τα εργαστηριακά μαθήματα θα αρχίσουν τη Δευτέρα 13/10 και Τρίτη 14/10.

Τρίτη 19:00-21:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 42102
ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΚΩΝ
7
2 42106 ΓΚΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗ 7
3 42325 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΥΑ 7
4 42099 ΚΑΡΓΑΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΩ 7
5 40778 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝ 9
6 42650 ΚΑΨΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΟ 7
7 30254 ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ 23
8 41243 ΣΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑ 9
9 28321 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΕΝ 21
10 40292 ΤΣΕΡΕΠΗ ΑΝΤΖΕΛΟ ΔΗΜ 9
11 43150 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑ 5

Τρίτη 17:00-19:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 42570 ΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟ 7
2 41528 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΡ 6
3 38681 ΓΕΝΝΑΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΙΧ 12
4 42826 ΓΚΑΝΤΖΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗ 5
5 39296 ΓΚΟΥΜΑΣ ΜΗΝΑΣ ΑΝΔ 10
6 43381 ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑ 5
7 42096 ΖΩΡΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚ 7
8 42132 ΘΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΑΧ 7
9 42091 ΙΓΝΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑ 7
10 40295 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΙΩΑ 9
11 42894 ΛΙΑΤΗΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜ 5
12 43047 ΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕ 5
13 40847 ΜΠΑΙΜΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝ 9
14 43160 ΜΠΟΥΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑ 5
15 38312 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΕΜΜ 13
16 41232 ΠΛΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ 9
17 39623 ΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΗ 10
18 34338 ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΩ 18
19 42571 ΣΤΕΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚ 7
20 38576 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΝΕΣΤΩΡ ΣΠΥ 11

Τρίτη 15:00-17:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 30164 ΒΑΤΟΥΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚ 22
2 39024 ΒΡΟΝΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΙΧ 10
3 41639 ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝ 7
4 42124 ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝ 7
5 42090 ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣ 7
6 40411 ΚΑΡΑΧΟΝΤΖΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩ 9
7 36215 ΚΟΚΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑ 17
8 40593 ΛΑΖΑΡΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝ 9
9 43248 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ 5
10 38420 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩ 12
11 43476 ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΣ 5
12 39698 ΜΠΑΣΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΩ 10
13 42083 ΠΑΡΑΙ ΡΑΙΝΕΡ ΛΑΖ 7
14 43412 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΙΚ 5
15 31797 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΡΤΑΝΙΑΝ ΕΥΣ 19
16 40290 ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΒΑΤΙΣΤΑΣ ΔΗΜ 7
17 42560 ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩ 7
18 41358 ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΗΛΙ 9
19 39649 ΤΖΙΝΣΚΙ ΣΒΕΤΟΣΛΑΒ ΠΛΑ 10
20 39224 ΤΣΑΟΥΣΙ ΕΛΤΟΝ ΠΑΙ 9

Δευτέρα 17:00-19:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 39405 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩ 9
2 42991 ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝ 5
3 41638 ΓΚΙΟΚΑ ΑΟΥΡΕΛ ΖΕΦ 7
4 42559 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗΣ ΣΤΥ 7
5 43057 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΗΛΙ 5
6 42339 ΔΑΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗ 7
7 42686 ΚΑΚΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑ 7
8 42138 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤ 7
9 40524 ΛΑΝΑΪ ΛΟΡΕΝΤΣ ΧΑΝ 9
10 37212 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΡ 12
11 41492 ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩ 9
12 36025 ΜΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩ 15
13 42144 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜ 7
14 41657 ΝΟΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜ 7
15 42331 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΡΗ 7
16 40601 ΠΕΡΝΑΡΑ ΡΕΝΑΤΟ ΧΡΗ 9
17 42147 ΣΙΦΑΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩ 7
18 42337 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑ 7
19 43147 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚ 5
20 43650 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣ 7

Τρίτη 13:00-15:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 37226 ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΗ 15
2 40410 ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ ΔΗΜ 9
3 43162 ΚΑΛΜΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩ 5
4 40862 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑ 8
5 40409 ΚΟΚΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΝΔ 9
6 42125 ΚΟΝΔΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤ 7
7 42086 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜ 7
8 40861 ΚΥΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΙΩΑ 9
9 43058 ΜΑΤΕΜΤΖΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΗΜ 5
10 33813 ΜΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑ 20
11 40299 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩ 7
12 43577 ΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΡ 5
13 42326 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΩΝ 7
14 42829 ΡΕΣΣΟΣ ΘΩΜΑΣ ΔΗΜ 5
15 41358 ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΗΛΙ 9
16 41239 ΣΤΑΜΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝ 9
17 43151 ΣΤΕΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣ 5
18 32196 ΣΥΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝ 20
19 40680 ΤΖΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗ 9
20 43406 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΑ 5

Δευτέρα 15:00-17:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 39164 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΩΝ 10
2 40532 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ 9
3 38244 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙ 12
4 40866 ΑΤΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΥ 9
5 42087 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥ 7
6 42135 ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝ 7
7 42115 ΖΙΑΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΑΝ 7
8 41649 ΚΑΡΑΝΤΖΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΡΗ 7
9 39701 ΚΡΕΜΕΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚ 10
10 42329 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΜ 5
11 42992 ΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ 5
12 43396 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΕ 5
13 43391 ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΝ 5
14 41276 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΙΩΑ 9
15 42775 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩ 5
16 42564 ΤΕΡΖΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΙΩΑ 7
17 42569 ΤΣΟΥΜΠΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩ 7
18 41660 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΟΡ 7
19 44328 ΧΑΡΙΣ ΚΕΙΣΗ ΜΙΡ 5
20 41241 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΕ 9

Δευτέρα 13:00-15:00

Α/Α ΑΜ Ονοματεπώνυμο Εξάμηνο
1 43384 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ 5
2 43410 ΑΤΖΑΜΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑ 5
3 42778 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡ 5
4 40945 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ-ΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝ 9
5 42777 ΚΑΡΑΓΙΑΝΗΣ ΕΥΘΗΜΙΟΣ ΚΩΝ 5
6 41640 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΙ 7
7 42899 ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΑΝΤ 5
8 43481 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΠΑ 5
9 42825 ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑ 5
10 43059 ΜΑΚΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΟ 5
11 42772 ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟ 5
12 37543 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝ 13
13 42893 ΜΟΥΡΤΖΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΑΡ 5
14 41643 ΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝ 7
15 43393 ΜΠΕΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜ 5
16 43249 ΝΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝ 5
17 43053 ΡΟΒΑΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ 5
18 43254 ΤΖΑΝΑΚΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ ΒΑΣ 5
19 41004 ΧΑΝΔΑΚΑΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΕΩ 9
20 43050 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΡ 5

 

1/10/2014

ΣΤΟΧΑΣΤΙΚΑ ΣΗΜΑΤΑ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

ΣΥΜΠΙΕΣΗ & ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ

Οι εγγραφές στα εργαστήρια θα γίνουν μέσω της Ψηφιακής Πλατφόρμας Εγγραφής Εργαστηρίων και θα αρχίσουν την Πέμπτη 2/10 στις 15:00.

 

26/9/2014

Ώρες Γραφείου:

Τρίτη 13:00 - 14:00 & Πέμπτη 15:00 - 16:00

Έκτακτες συναντήσεις με φοιτητές μπορούν να γίνουν

κατόπιν συνεννόησης μέσω e-mail.

Καθ. Δημήτρης Καλύβας

1/7/2014

ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ -ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο βαθμός 0 σημαίνει ότι η παρακολούθηση του εργαστηρίου ήταν ανεπαρκής.

Όπως έχουμε ενημερώσει από την αρχή του εξαμήνου θεωρούμε ότι ένας φοιτητής έχει παρακολουθήσει επαρκώς το εργαστήριο αν ικανοποιεί και τις 3 παρακάτω απαιτήσεις:
α) Παρακολούθηση των εργαστηριακών μαθημάτων σε ποσοστό >= 80%.
β) Παράδοση και των δύο projects.
γ) Βαθμολόγηση στην τελική εξέταση με βαθμό μεγαλύτερο ή ίσο του 3.

Αν έστω και μια από τις παραπάνω απαιτήσεις δεν ικανοποιείται η παρακολούθηση χαρακτηρίζεται ανεπαρκής και ο φοιτητής παίρνει συμβολικά βαθμό 0.

 

26/3/2014

ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ -ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ

ΕΠΑΡΚΗΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ

Στο μάθημα των Τηλεπικοινωνιακών Συστημάτων θεωρούμε ότι ο φοιτητής έχει παρακολουθήσει επαρκώς το εργαστήριο αν ικανοποιεί και τις 3 παρακάτω απαιτήσεις:
α) Παρακολούθηση των εργαστηριακών μαθημάτων σε ποσοστό >= 80%.
β) Παράδοση και των δύο projects.
γ) Βαθμολόγηση στην τελική εξέταση με βαθμό μεγαλύτερο ή ίσο του 3.
Διευκρινίζεται ότι για όσους φοιτητές εξασφαλίσουν την επάρκεια και ξαναεγγραφούν σε επόμενο εξάμηνο, απαλλάσσονται της παρακολούθησης αλλά θα πρέπει να παραδώσουν τα δύο projects του τρέχοντος εξαμήνου και να συμμετάσχουν στην τελική εξέταση.

cs_intermediate_project_spring_2013-14
 
ΖΖ